WhatsApp
Yükleniyor....

Atlas Online Web Tasarım

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

16 Eylül 2021, 23:44 0 Yorum 66 Okuma

Web Tasarım

Atlas Online WHMCS Web Tasarımı Dodo Bilişim'e aittir ve her hakkı saklıdır. Web Tasarım hizmetini sorunsuz olarak tamamladık. WHMCS Tema Tasarımı tamamen dodobilisim.net olarak sıfırdan tasarladık. Web Tasarım işinde gerçekten tüm türkiyede 1. sıradayız.

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım kendi arasında birçok bölüme ayrılabilir. Örneğin E-Ticaret , Kurumsal Web Tasarım , Blog Sitesi vb vb.. Tasarı ve Tema'larımız tamamen lisanslıdır.

FİRMALAR İÇİN KURUMSAL SİTELER

Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site web tasarım ve tanıtım işlerine giriştiler.

Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

WEB TASARIMI YAPTIRMANIN ARTILARI VE ÖNEMİ

Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir web tasarım hizmeti ile:

  • Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır.
  • Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır.
  • Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir.
  • Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir.
  • 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.
  • E-Ticaret çözümleri ile satış rakamları yukarılara çekilecektir.
  • Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.
  • Google’da birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler.
  • Güven aşılayacaklar.
  • Satış ve pazarlama gelirleri artacak.
  • Profesyonellik göstergesi olarak algılanır.
  • Başarıya giden yolda anahtar olur.

 

Google SEO

Seo çalışmalarımız standart, orta seviye, kurumsal ve profesyonel seo olmak üzere 3 farklı kategoride yapılmaktadır. Gerçekten iddalıyız profesyonel seo çalışmalarımız ile Türkiye'de 1. Sıradayız.Web sitenizin Google'de ilk sayfanın üst sıralarında yer alması internet ticaretinin %90'ıdır. Bu sıralamaya sahip olabilmek için web sitenize SEO çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Türkiye Genelinde SEO çalışmalarında önde gelen Dodo Bilişim müşterilerimize en uygun SEO çözümlerini sunmaktadır.

Biz Kimiz

ÖNCÜ OLMAK SORUMLULUK İSTER

Atlas On-Line, Türkiye'de kurulan ilk Özel Internet Servis Sağlayıcı (ISS) firmalardan biri olarak sektörüyle hemen hemen aynı yaşa sahiptir. Deneyimini, teknoloji yatırımı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve personel eğitimleriyle birleştirerek hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmeyi hedeflemektedir.

Atlas On-Line olarak gerek Web Tasarım olsun gerek Google SEO hizmeti olsun her zaman müşterilerimizin güvenliği ve gizliliğini önemsiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Atlas Online olarak Profesyonel SEO çalışması , Profesyonel Web Tasarım , Hosting , Domain , Sunucu Hizmetleri,Mail Hosting ,Mail Sunucu Hizmeti,ve yıllar önce atıldığımız gerçek air internet satışımız bulanmaktadır.


Atlas On-Line Türkiye'de;
* İlk leased line hattını çeken,
* internet üzerinden ilk radyo yayınını yapan,
* ilk statik IP ile dial up servisi veren,
* Lease line müşterilerine alternatif hatlar üzerinden ilk auto backup hizmeti veren,
* Mail serverları uzaktan kontrol olanağını ilk sağlayan ilk servis sağlayıcıdır.

Atlas On-Line teknik hizmetlerinin yanı sıra, belirli dönemlerde müşterilerine yönelik düzenlediği ücretsiz eğitim seminerleri ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirmiştir. 
Amerikan GCTI Şirketiyle yaptığı ortaklıkla gücünü daha da arttıran Atlas On-Line, bugün deneyimi, teknolojik yatırımı, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kurumsal bilişim alanında büyümeyi sürdürüyor.

 

VİZYONUMUZ

"Doğaya Saygı... İnsana Saygı... İşine Saygı..."


MİSYONUMUZ

Kişilerin ve işletmelerin, müşterilerine ve bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayarak; öncelikle zamanlarını ve buna bağlı olarak, diğer tüm kaynaklarını daha da verimli ve etkin kullanılmalarını temin etmek için iletişim işini seçtik.

Bizler bu işi; rakiplerin örnek almak isteyeceği, personelinin, tedarikçilerinin, ortaklarının ve nihai müşterilerinin birlikte çalışmaktan sürekli katma değer elde ettiği ve son derecede mutlu olduğu bir marka olarak sürdürmek azmindeyiz.

İşimizi yaparken; takım halinde, planlı ve sistematik çalışmaya, ekonomik ve doğru çözümler üretmeye, kişisel gelişime, yaratıcılığa ve farklılığa önem vermekteyiz.

Öğrenen bir organizasyon olmak; sormak, birbirimizi ve müşterimizi iyi dinlemek, okumak, bilgiyi paylaşmak, saygı, çalışkanlık ve sonuca odaklı olmak, güven, adil davranış, sorumluluk, dürüstlük, açık ve özgür ifade, geri bildirime açık olmak temel değerlerimiz ve işletme kültürümüzün temel taşlarıdır.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum