WhatsApp
Yükleniyor....

Atlas Online Google SEO

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

16 Eylül 2021, 23:44 0 Yorum 61 Okuma

Google SEO

Seo çalışmalarımız standart, orta seviye, kurumsal ve profesyonel seo olmak üzere 3 farklı kategoride yapılmaktadır. Gerçekten iddalıyız profesyonel seo çalışmalarımız ile Türkiye'de 1. Sıradayız.Web sitenizin Google'de ilk sayfanın üst sıralarında yer alması internet ticaretinin %90'ıdır. Bu sıralamaya sahip olabilmek için web sitenize SEO çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Türkiye Genelinde SEO çalışmalarında önde gelen Dodo Bilişim müşterilerimize en uygun SEO çözümlerini sunmaktadır.

Biz Kimiz

ÖNCÜ OLMAK SORUMLULUK İSTER

Atlas On-Line, Türkiye'de kurulan ilk Özel Internet Servis Sağlayıcı (ISS) firmalardan biri olarak sektörüyle hemen hemen aynı yaşa sahiptir. Deneyimini, teknoloji yatırımı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve personel eğitimleriyle birleştirerek hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmeyi hedeflemektedir.

Atlas On-Line olarak gerek Web Tasarım olsun gerek Google SEO hizmeti olsun her zaman müşterilerimizin güvenliği ve gizliliğini önemsiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Atlas Online olarak Profesyonel SEO çalışması , Profesyonel Web Tasarım , Hosting , Domain , Sunucu Hizmetleri,Mail Hosting ,Mail Sunucu Hizmeti,ve yıllar önce atıldığımız gerçek air internet satışımız bulanmaktadır.


Atlas On-Line Türkiye'de;
* İlk leased line hattını çeken,
* internet üzerinden ilk radyo yayınını yapan,
* ilk statik IP ile dial up servisi veren,
* Lease line müşterilerine alternatif hatlar üzerinden ilk auto backup hizmeti veren,
* Mail serverları uzaktan kontrol olanağını ilk sağlayan ilk servis sağlayıcıdır.

Atlas On-Line teknik hizmetlerinin yanı sıra, belirli dönemlerde müşterilerine yönelik düzenlediği ücretsiz eğitim seminerleri ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirmiştir. 
Amerikan GCTI Şirketiyle yaptığı ortaklıkla gücünü daha da arttıran Atlas On-Line, bugün deneyimi, teknolojik yatırımı, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kurumsal bilişim alanında büyümeyi sürdürüyor.

 

VİZYONUMUZ

"Doğaya Saygı... İnsana Saygı... İşine Saygı..."


MİSYONUMUZ

Kişilerin ve işletmelerin, müşterilerine ve bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayarak; öncelikle zamanlarını ve buna bağlı olarak, diğer tüm kaynaklarını daha da verimli ve etkin kullanılmalarını temin etmek için iletişim işini seçtik.

Bizler bu işi; rakiplerin örnek almak isteyeceği, personelinin, tedarikçilerinin, ortaklarının ve nihai müşterilerinin birlikte çalışmaktan sürekli katma değer elde ettiği ve son derecede mutlu olduğu bir marka olarak sürdürmek azmindeyiz.

İşimizi yaparken; takım halinde, planlı ve sistematik çalışmaya, ekonomik ve doğru çözümler üretmeye, kişisel gelişime, yaratıcılığa ve farklılığa önem vermekteyiz.

Öğrenen bir organizasyon olmak; sormak, birbirimizi ve müşterimizi iyi dinlemek, okumak, bilgiyi paylaşmak, saygı, çalışkanlık ve sonuca odaklı olmak, güven, adil davranış, sorumluluk, dürüstlük, açık ve özgür ifade, geri bildirime açık olmak temel değerlerimiz ve işletme kültürümüzün temel taşlarıdır.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum